31.5.-Pouť pro MŠ
9.6.-Turistika
14-21.7.-Tábor
15.9.-Habartovské toulky
15.9.-Pohátkový les




fotka9

Pracanti


Zde jsou lidé z naší pionýrské skupiny, kteří pomáhají v její činnosti a funkčnosti.


František Kováč (Fanda) - hlavní vedoucí
- jeden z nejdůležitějších členů bez kterého by skupina nefungovala. Občas je na nás jako pes, ale je s ním srandy kopec.

Absolvován vzdělávací kurz: hlavní vedoucí PS, vedoucí dětského kolektivu - akreditovaný kurz, zdravotník zotavovací akce, hlavní vedoucí zotavovací akce, pedagogické minimum pro instruktory žáků

Získané vyznamenání: Lipový list - stříbrný, Léta věrnosti - stříbrná, bronzová medaile Jana Ámose Komenského MŠMT za mimoškolní činnost s dětmi a mládeží, Osobnost roku města Habartova 2013

Mgr. Ingeborg Marková - hospodář PS

Absolvován vzdělávací kurz: hospodář pionýrské skupiny

Získané vyznamenání: Lipový list - bronzový, Léta věrnosti - stříbrná
Mgr. Soňa Waitová (Sonička) - vedoucí
- je dalším důležitým kouskem naší pionýrské skládanky.

Absolvován vzdělávací kurz: zdravotník zotavovacích akcí, vedoucí dětského kolektivu - akreditovaný kurz

Získané vyznamenání: Lipový list - bronzový, Léta věrnosti - stříbrná
Anna Kováčová (Anička) - oddílová vedoucí
- Anička je hlava šikovná, plno her a soutěží zná.

Absolvován vzdělávací kurz: vedoucí dětského kolektivu - akreditovaný kurz, hlavní vedoucí zotavovací akce

Získané vyznamenání: Prima kamarád, Lipový kvítek - bronzový, Lipový kvítek - stříbrný, Léta věrnosti - bronzový
Stanislava Zettlová (Stáňa) - oddílová vedoucí
- naše nově získaná posila.

Absolvován vzdělávací kurz: Pionýrské minimum

Získané vyznamenání: Mecenáš pionýra (získáno ještě před vstupem do Pionýra)
Lukáš Fajfr (Luky) - vedoucí
- je pro každou srandu a občas tím štve Fandu. Práce hodně zastane a usměv mu vždy zůstane.

Absolvován vzdělávací kurz: vedoucí dětského kolektivu- akreditovaný kurz

Získané vyznamenání: Prima kamarád, Lipový kvítek - bronzový
Šárka Hlušičková - oddílová vedoucí
- momentálně na vysoké, takže nám pomáhá hlavně na akcích.

Absolvován vzdělávací kurz: KOV - kvalifikace oddílového vedoucího

Získané vyznamenání: Prima Kamarád, Stužka hrdosti - stříbrná
Klára Dobošová (Klárka) - oddílová vedoucí
- momentálně na vysoké, takže nám pomáhá hlavně na akcích

Absolvován vzdělávací kurz: vedoucí dětského kolektivu - instruktor , KOV - kvalifikace oddílového vedoucího

Získané vyznamenání: Prima kamarád, Stužka hrdosti - stříbrná
Tomáš Spurný - vedoucí
- pomocník v oddíle a také všude tam, kde je potřeba
Absolvován vzdělávací kurz: KI- instruktor

Získané vyznamenání: Prima Kamarád, Stužka hrdosti - bronzová, Stužka hrdosti - zlatá
Kateřina Jansová (Mánička) - vedoucí
- pomocník na akcích a zdravotník na táboře.
Absolvován vzdělávací kurz: KOV - kvalifikace oddílového vedoucího , zdravotník zotavovacích akcí

Získané vyznamenání: Prima Kamarád, Stužka hrdosti - bronzová
Jan Vokoun (Honza) - kamarád
- neváhá nám přijít pomoc na akce, na kterých je potřeba a pomáhá také na táboře.
Martin Zachatý - instruktor
- další vtipálek v našem týmu
Absolvován vzdělávací kurz: Pionýrské minimum
Získané vyznamenání: Stužka hrdosti - stříbrná
Matěj Muška - instruktor
- pomocník na akcích,táborech a také všude tam, kde je potřeba
Absolvován vzdělávací kurz: Pionýrské minimum
Získané vyznamenání:Stužka hrdosti - bronzová
Denisa Hlušičková (Denča) - instruktor
- pomocník na akcích,táborech a také všude tam, kde je potřeba
Absolvován vzdělávací kurz: Pionýrské minimum
Získané vyznamenání: Stužka hrdosti - stříbrná
Karolína Waitová (Kajča) - instruktor
- pomocník na akcích,táborech a také všude tam, kde je potřeba
Absolvován vzdělávací kurz: Pionýrské minimum
Získané vyznamenání:
Tomáš Fajfr (Tom) - kamarád
- neváhá nám přijet pomoc na akce, na kterých je potřeba a pomáhá také se stavbou tábora

Absolvován vzdělávací kurz: vedoucí dětského kolektivu - instruktor

Získané vyznamenání: Prima kamarád
Dušan Haustein (Dušík) - kamarád
- neváhá nám přijet pomoc na akce, na kterých je potřeba a pomáhá také se stavbou tábora

Získané vyznamenání: Prima Kamarád
Tereza Hausteinová (Terča) - kamarád
- pomáhá hlavně na akcích a zejména na táboře

Absolvován vzdělávací kurz: vedoucí dětského kolektivu - instruktor

Získané vyznamenání: Prima kamarád, Stužka hrdosti - bronzová, Stužka hrdosti - stříbrná
Kristýna Marková (Kiki) - kamarád
- pomáhá hlavně na akcích a zejména na táboře

Získané vyznamenání: Prima kamarád, Stužka hrdosti - bronzová, Stužka hrdosti - stříbrná, Stužka hrdosti - zlatá
Marie Kováčová (Pionýrská mamča) - čestný člen
- Bez ní si už táborovou kuchyňi ani nedokážeme představit.

Získané vyznamenání: Mecenáš Pionýra