Brontosauři

Smíšený oddíl Brontosauři, který vznikl již v roce 1990, se schází pravidelně každou středu v DDM, kde má pionýrská skupina klubovnu.
Hlavní zaměření oddílu je turisticko-tábornická činnost a myslivost. Děti se učí uzlovat, poznávat mapové a topografické značky, stopy zvířat a řadu dalších zajímavých dovedností potřebných k táboření. Své dovednosti dokazují na různých víkendovkách, kdy táboří na pionýrské základně "Bystřina", pod širákem nebo na táboře. Celoročně se členové oddílu věnují turistice. Základní pochody jsou cca 15 km, pro ty zdatnější pak od 20 do 30 km.V rámci turistiky jezdí oddíl na jednodenní poznávací výlety do okolí K.Varů, Lokte a Chebu. V této kratičké zprávě se nedá popsat celá činnost oddílu, neboť zaměření, kterým se zabýváme, je tak rozsáhlé, že je stále, co se učit, poznávat nepoznané a vyrážet za stále novým dobrodružstvím.