Kočka a pes: šílené dobrodružstvý

Sobotní únorové odpoledne se habartovští pionýři sešli na náměstí, aby společně vyrazili do sokolovského kina Alfa.
Po příchodu do kina jsme si odložili bundy do šatny, koupili si občerstvení a za chvilku se pohodlně usazujeme na svá místa. Film brzy začíná.
V dobrodružném filmu  Kočka a pes: šílené dobrodružství  od francouzského režiséra Reema Khericiho z produkce Bontonfilmu, jsme viděli Hned dvě naprosto nečekané dvojice, které se spolu musí vydat na dobrodružství a na cestu plnou karambolů a zábavy.
Načančaná Monika si hýčká svou internetovou celebritu, kočku Divu. Zloděj Jack právě šlohnul exklusivní drahokam. Jeden psí podvraťák mu ho spolknul, a tak si ho osvojil. Všichni mají stejnou cestu letadlem, jenže zatímco páníčci bez problémů vzlétnou, kočka a pes vypadnou ze zavazadlového prostoru a zůstanou trčet na zemi. Kromě počtu nohou snad ani nemohli být rozdílnější. Přesto se shodou řady událostí spolu ocitnou nafoukaná kočka a zatoulaný pes. A stovky mil od nich se musí spojit vyfintěná Monika a hledaný zloděj. Lidská dvojice se vydává hledat své opravdu drahé a cenné miláčky... a kočka a pes? Ti jsou úplně v koncích. Vyrážejí na zběsilou cestu zasněženou divočinou z Kanady až do New Yorku, kam měli původně letět. Vedle vlastní neschopnosti, divokých zvířat a jiných nástrah čelí ještě jednomu velkému problému. V patách mají policajta, který moc dobře ví o ukradeném drahokamu v psím břiše a chce ho za každou cenu dostat.
Film naštěstí dobře dopadne a zvířata se dostanou v pořádku spět ke svým páníčkům.